ESP Custom Snapper CTM Drift Wood Burner Satin Elektro Gitar
Birinci sınıf kalitede çeşitli kaplamalar ve en iyi ağaç türleriyle sunulan ESP Original Series Snapper, detaylı işçilik kalitesi ve çalınabilirlik konusunda en üst düzeyde beklentiye sahip profesyonel müzisyenler için dünyanın en çok aranan gitarlarından biridir. ESP'nin ilk günlerinde yarattığımız gitarlara dayanan Snapper, cıvatalı yapıya sahip geleneksel bir şekli, en iyi ağaç türleri ve bileşenlerle birleştirerek daha da geliştiriyor. Snapper, Japonya'daki ESP Custom Shop'ta dünyaca ünlü luthierler tarafından tek tek el işçiliğiyle üretiliyor. Özellikleri arasında ağartılmamış kemik eşik, Gotoh kilitli akort burguları, ESP Flicker-III tremolo sistemi ve iki Seymour Duncan Vintage Hot Stack plus tek bobinli manyetik ve bir Seymour Duncan '59/Custom Hybrid humbucker içeren H/S/S manyetik konfigürasyonu yer alıyor. Bu gitar, neredeyse başka hiçbir modelde bulamayacağınız bir kontrol seti sunuyor; ESP Original Series Snapper, standart ses ve ton kontrol düğmeleri ve 5 yollu manyetik seçiciye ek olarak, kapasitans seçimine olanak sağlayan bir push-pull kontrolü ve çok çeşitli tonlar için manyetik karışımı varyasyonu sunan mini bir geçiş anahtarı içerir. Lüks sert kılıf dahildir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Bolt-On |
|---|
| Skala | 25.5" |
|---|
| Gövde Ağacı | Swamp Ash |
|---|
| Üst Kapak | |
|---|
| Sap Ağacı | Maple |
|---|
| Klavye Ağacı | Maple |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 240-305mm Compound |
|---|
| Renk | Drift Wood Burner Satin |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Bone |
|---|
| Sap Profili | Slim U |
|---|
| Perdeler | 22 XJ |
|---|
| Donanım Rengi | Chrome |
|---|
| Askı Düğmeleri | Standard |
|---|
| Burgular | Gotoh Locking |
|---|
| Köprü | ESP Flicker-III |
|---|
| Köprü Manyetiği | Seymour Duncan ’59/Custom Hybrid |
|---|
| Orta Manyetik | Seymour Duncan Vintage Hot Stack Plus |
|---|
| Sap Manyetiği | Seymour Duncan Vintage Hot Stack Plus |
|---|
| Elektronikler | Passive |
|---|
| Kontroller | Volume/Tone(Push/Pull)/5-Way Switch/Mini Toggle Switch |
|---|
| Teller | Elixir Nanoweb Light (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
|---|
| Kutu / Kılıf | Hardcase |
|---|