ESP E-II Eclipse DB Vintage Black Elektro Gitar
ESP E-II Eclipse DB, tartışmasız ESP ürün gamındaki en havalı görünümlü gitarlardan biri. Vintage Black kaplama ve altın donanımla birleşen, zamanla sararmış çoklu kenar şeridiyle harika bir görünüm sunuyor. Ancak E-II Eclipse DB, sadece muhteşem görünümlü bir enstrüman değil; aynı zamanda en iyi çalınan gitarlarımızdan biri. EMG 60 (sap) ve EMG 81 (köprü) manyetikleriyle donatılmış olan bu gitar, derin ve düşünceli seslerden, akla gelebilecek en sert ve agresif tonlara kadar her şeye hazır. Set-neck tasarımı sayesinde en yüksek perdelere hızlıca ulaşmak kolay. Maun gövde, akçaağaç kaplama, tek parça maun sap ve 22 ekstra jumbo paslanmaz çelik perdeye sahip abanoz klavye özelliklerine sahip. E-II Eclipse DB, ESP askı kilitleri, Gotoh kilitli akort burguları ve Gotoh TOM köprü ve kuyruk parçası gibi üst düzey bileşenler içeriyor. E-II Serisi'ndeki tüm enstrümanlar gibi Eclipse DB de ESP'nin Tokyo'daki fabrikasında Japonya'da üretilmiştir. Sert taşıma çantası dahildir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Neck |
|---|
| Skala | 24.75" |
|---|
| Gövde Ağacı | Mahogany |
|---|
| Üst Kapak | Maple |
|---|
| Sap Ağacı | 1Pc Mahogany |
|---|
| Klavye Ağacı | Ebony |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 305mm |
|---|
| Renk | Vintage Black |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Bone |
|---|
| Sap Profili | Thin U |
|---|
| Perdeler | 22 XJ Stainless |
|---|
| Donanım Rengi | Gold |
|---|
| Askı Düğmeleri | ESP Strap Lock |
|---|
| Burgular | Gotoh Locking |
|---|
| Köprü | Gotoh TOM & Tailpiece |
|---|
| Köprü Manyetiği | EMG 81 Brushed Gold |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | EMG 60 Brushed Gold |
|---|
| Elektronikler | Active |
|---|
| Kontroller | Volume/Volume/Tone/Toggle Switch |
|---|
| Teller | Elixir Nanoweb Light (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
|---|
| Kutu / Kılıf | Hardcase |
|---|