ESP E-II Eclipse Full Thickness Black Natural Burst Elektro Gitar
Şimdiye kadar üretilmiş en iyi görünümlü, en iyi sesli ve en yüksek kaliteli tek kesimli gitarlardan biri olan E-II Eclipse, Japonya'daki ESP fabrikasında üretiliyor ve profesyonel düzeyde sahne ve stüdyo çalışmaları için gitarlarına güvenen ciddi oyuncular için tasarlandı. Bu gitar, kemik eşik, ESP askı kilitleri, Gotoh kilitli akort burguları ve Gotoh TOM köprü ve kuyruk parçası gibi üst düzey bileşenler sunuyor. Belki de en etkileyici olanı, her iki ses düğmesinde ayrı ayrı push-pull kontrolleriyle her bir aktif manyetiği bobin bölme özelliğine sahip EMG 57TW/66TW setidir. Geleneksel tam kalınlıkta maun gövde ve maun sap üzerine set-thru yapım tekniğiyle üretilen E-II Eclipse'in en yeni versiyonu üç farklı stilde mevcuttur: Mavi Doğal Geçişli kaplamalı Buckeye kök akçaağaç üst kısım; Siyah Doğal Patlamalı alevli akçaağaç üst kısım; ve akçaağaç kaplamalı Kar Beyazı Saten kaplama. Tüm E-II Eclipse modelleri, gövde, sap ve uyumlu kafa kısmında çoklu kenar süslemesi gibi üst düzey tasarım özelliklerine sahiptir ve ESP sert kılıfıyla birlikte gelir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Thru |
|---|
| Skala | 24.75" |
|---|
| Gövde Ağacı | Full Thickness Mahogany w/ Maple Cap |
|---|
| Üst Kapak | Flamed Maple |
|---|
| Sap Ağacı | Mahogany |
|---|
| Klavye Ağacı | Ebony |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 305mm |
|---|
| Renk | Black Natural Burst |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Bone |
|---|
| Sap Profili | Thin U |
|---|
| Perdeler | 22 XJ |
|---|
| Donanım Rengi | Black Nickel |
|---|
| Askı Düğmeleri | ESP Strap Lock |
|---|
| Burgular | Gotoh Locking |
|---|
| Köprü | Gotoh TOM & Tailpiece |
|---|
| Köprü Manyetiği | EMG 57TW *(Pull Vol to split) |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | EMG 66TW *(Pull Vol to split) |
|---|
| Elektronikler | Active |
|---|
| Kontroller | Volume(Push/Pull)/Volume(Push/Pull)/Tone/Toggle Switch |
|---|
| Teller | Elixir Nanoweb Light (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
|---|
| Kutu / Kılıf | Hardcase |
|---|
İncelediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değildir. 'Gelince Haber Ver' linkine tıklayarak ürün stoklarımıza girdiğinde e-posta ile bilgilendirme alabilirsiniz.