ESP E-II Eclipse Quilted Maple Charcoal Burst Elektro Gitar
Eskiden “ESP Standard” olarak bilinen ESP E-II enstrümanları, Japonya'daki ESP fabrikasında üretilmektedir. Bu olağanüstü Eclipse modelinde her şey mevcut… rahat tek kesimli Eclipse gövde şekli, bir çift Fishman Fluence Modern Humbucker manyetik ve paslanmaz çelik vidalarla yükseltilmiş bir Floyd Rose Original köprü. Geleneksel 24.75" ölçekte, en yüksek perdelere sorunsuz ve hızlı erişim için set-thru yapısıyla üretilen bu E-II Eclipse FR, desenli kapitone akçaağaç üst kısma sahip maun gövdeye, maun sapa ve sedefli ESP bayrak işlemeli abanoz klavyeye ve 22 ekstra jumbo paslanmaz çelik perdeye sahiptir. Sapın arka kısmı, en üst düzeyde pürüzsüz çalma hissi için saten kaplamalıdır. Diğer özellikler arasında siyah donanım, Gotoh kilitli akort burguları, ESP askı kilitleri ve ayrı ayrı ses düğmeleri ve ton düğmesinde manyetik seslendirmeleri seçmek için push-pull kontrolü bulunan Fishman Fluence Modern Humbucker aktif manyetikler yer almaktadır. ESP deluxe sert kılıf dahildir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Thru |
|---|
| Skala | 24.75" |
|---|
| Gövde Ağacı | Mahogany |
|---|
| Üst Kapak | Quilted Maple |
|---|
| Sap Ağacı | Mahogany |
|---|
| Klavye Ağacı | Ebony |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 305mm |
|---|
| Renk | Charcoal Burst |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Locking |
|---|
| Sap Profili | Thin U |
|---|
| Perdeler | 22 XJ Stainless |
|---|
| Donanım Rengi | Black |
|---|
| Askı Düğmeleri | ESP Strap Lock |
|---|
| Burgular | Gotoh Locking |
|---|
| Köprü | Floyd Rose Original SE |
|---|
| Köprü Manyetiği | Fishman Fluence Modern Humbucker Ceramic Black Direct Mount *(Pull Tone for Voice 2) |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | Fishman Fluence Modern Humbucker Alnico Black Direct Mount *(Pull Tone for Voice 2) |
|---|
| Elektronikler | Active |
|---|
| Kontroller | Volume/Volume/Tone(Push/Pull)/Toggle Switch |
|---|
| Teller | Elixir Nanoweb Super Light (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
|---|
| Kutu / Kılıf | Hardcase |
|---|