ESP E-II Eclipse Reindeer Blue Elektro Gitar
Geri döndü! Doğada morumsu/mavi ren geyiği bulmak pek mümkün olmasa da, bu E-II Eclipse, çok katmanlı kenar şeritli kapitone akçaağaç üst kısım üzerinde, ESP'nin favori rengi olan Ren Geyiği Mavisi'ni geri getiriyor. Tüm E-II modelleri gibi, bu gitar da Japonya'nın Tokyo şehrindeki ESP fabrikamızda üretilmiştir ve gitarları ve bas gitarları için ton, his veya güvenilirlik konusunda hiçbir taviz vermeyen profesyonel oyuncular için tasarlanmıştır. E-II Eclipse RDB ayrıca abanoz klavye, 22 ekstra jumbo paslanmaz çelik perde, ESP bayrak kakmaları, süper pürüzsüz çalınabilirlik için arka kısımda saten kaplama, kemik eşik, Gotoh kilitli akort burguları, Gotoh TOM köprü ve kuyruk parçası ve ESP askı kilitleri içerir. Ayrıca bu olağanüstü gitarı, Fırçalanmış Siyah Krom kaplamalı bir EMG 60 ve EMG 81 manyetik setiyle güncelledik. ESP sert kılıf dahildir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Thru |
|---|
| Skala | 24.75" |
|---|
| Gövde Ağacı | Mahogany w/ Maple Cap |
|---|
| Üst Kapak | Quilted Maple |
|---|
| Sap Ağacı | Mahogany |
|---|
| Klavye Ağacı | Ebony |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 305mm |
|---|
| Renk | Reindeer Blue |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Bone |
|---|
| Sap Profili | Thin U |
|---|
| Perdeler | 22 XJ Stainless |
|---|
| Donanım Rengi | Black |
|---|
| Askı Düğmeleri | ESP Strap Lock |
|---|
| Burgular | Gotoh Locking |
|---|
| Köprü | Gotoh TOM & Tailpiece |
|---|
| Köprü Manyetiği | EMG 81 Brushed Black Chrome |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | EMG 60 Brushed Black Chrome |
|---|
| Elektronikler | Active |
|---|
| Kontroller | Volume/Volume/Tone/Toggle Switch |
|---|
| Teller | Elixir Nanoweb Light (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
|---|
| Kutu / Kılıf | Hardcase |
|---|