ESP E-II Horizon-III Flamed Maple Reindeer Blue Elektro Gitar
Japonya'nın Tokyo şehrindeki ESP tesisinde üretilen ESP E-II Serisi, en yüksek kalitede fabrika üretimi enstrüman koleksiyonumuzdur. ESP E-II Horizon-III, uzatılmış ve eğimli üst boynuz ve kısaltılmış alt boynuz ile klasik ESP Horizon şeklinin cesur bir varyasyonudur. ESP E-II Serisindeki diğer modeller gibi, Horizon-III de üst düzey performans için, yeteneklerini sergileme yeteneğinde ödün veremeyen ciddi oyuncular için tasarlanmış bir gitardır. İki versiyonu mevcuttur: Horizon-III FR (See Thru Black kaplamalı Floyd Rose Original köprü ile) veya standart Horizon-III (Reindeer Blue kaplamalı, Gotoh TOM köprü ve gövde içinden geçen tel tasarımı ile). Her iki model de gövde içinden geçen sap yapısı kullanır, bu da mükemmel ton ve sustain sağlar ve en yüksek paslanmaz çelik perdelere bile hızlı erişim imkanı sunar. E-II Horizon-III, Seymour Duncan Jazz (sap) ve Seymour Duncan Custom 5 (köprü) manyetikleriyle piyasadaki en iyi ses veren ve en yüksek tepkiyi veren pasif manyetiklerden bazılarını sunuyor. Sert taşıma çantası dahildir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Neck-Thru |
|---|
| Skala | 25.5" |
|---|
| Gövde Ağacı | Alder |
|---|
| Üst Kapak | Flamed Maple |
|---|
| Sap Ağacı | 3Pc Maple |
|---|
| Klavye Ağacı | Ebony |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 305mm |
|---|
| Renk | Reindeer Blue |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Bone |
|---|
| Sap Profili | Thin U |
|---|
| Perdeler | 24 XJ Stainless |
|---|
| Donanım Rengi | Black |
|---|
| Askı Düğmeleri | ESP Strap Lock |
|---|
| Burgular | Gotoh Locking |
|---|
| Köprü | Gotoh TOM w/ String Thru |
|---|
| Köprü Manyetiği | Seymour Duncan Custom 5 *(Pull Tone for Split) |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | Seymour Duncan Jazz *(Pull Tone for Split) |
|---|
| Elektronikler | Passive |
|---|
| Kontroller | Volume/Tone(Push/Pull)/Toggle Switch |
|---|
| Teller | Elixir Nanoweb Light (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
|---|
| Kutu / Kılıf | Hardcase |
|---|