ESP E-II M-II See Thru Black Elektro Gitar
ESP'nin Tokyo fabrikasında uzman luthierlerimiz tarafından üretilen ESP E-II M-II, en karmaşık soloları ve zorlu rifleri bile rahatlıkla çalabileceğiniz, gövdeye entegre saplı, hız canavarı bir gitardır. Bu gitar, stüdyo ve sahne için mükemmel kalite ve güvenilirliğe ihtiyaç duyan ciddi oyuncular ve profesyonel kayıt/turne müzisyenleri için tasarlanmıştır. Alevli akçaağaç üst kısmı üzerinde Şeffaf Siyah kaplama seçeneğiyle sunulan E-II M-II, kızılağaç gövdeye, üç parçalı akçaağaç sapa ve 24 ekstra jumbo paslanmaz çelik perdeye sahip abanoz klavyeye sahiptir. Ayrıca, en iyi metal, hard rock, progresif ve ifade yeteneğinin gerekli olduğu diğer tüm stiller için agresif bir çift EMG 81 aktif manyetik ve Floyd Rose orijinal tremolo sistemini bir araya getirir. Özel olarak tasarlanmış sert kılıf dahildir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Neck-Thru |
|---|
| Skala | 25.5" |
|---|
| Gövde Ağacı | Alder |
|---|
| Üst Kapak | Flamed Maple |
|---|
| Sap Ağacı | 3Pc Maple |
|---|
| Klavye Ağacı | Ebony |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 305mm |
|---|
| Renk | See Thru Black |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Locking |
|---|
| Sap Profili | Thin U |
|---|
| Perdeler | 24 XJ Stainless |
|---|
| Donanım Rengi | Black |
|---|
| Askı Düğmeleri | ESP Strap Lock |
|---|
| Burgular | Gotoh Locking |
|---|
| Köprü | Floyd Rose Original |
|---|
| Köprü Manyetiği | EMG 81 Black |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | EMG 81 Black |
|---|
| Elektronikler | Active |
|---|
| Kontroller | Volume/Toggle Switch |
|---|
| Teller | Elixir Nanoweb Super Light (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
|---|
| Kutu / Kılıf | Hardcase |
|---|