ESP LTD Arrow-1000NT Charcoal Metallic Satin Elektro Gitar
LTD 1000 Serisi gitarlar, çalışan profesyonel müzisyenlerin bir enstrümanda ihtiyaç duyduğu tonu, hissiyatı, görünümü ve kaliteyi sunmak üzere tasarlanmıştır. Arrow-1000NT, "tremolosuz" anlamına gelir ve bu cesur ve köşeli gitar şeklini, gömme TonePros TOM köprüsü ve gövde içinden geçen tel tasarımıyla sunar. Maun gövde, 3 parçalı akçaağaç sap, ters kafa ve üçgen beyaz sedef kakmalı Macassar abanoz klavye ile gövde içinden geçen sap tasarımına sahiptir. Modern rock ve metal için tonlar sağlamak üzere tasarlanan Arrow-1000NT, doğrudan monte edilmiş Fishman Fluence Modern Humbucker aktif manyetiklere (sapta alnico ve köprüde seramik) ve ses tonlarını seçmek için push-pull kontrolüne sahiptir. Bu manyetikler, agresif ve vurucu tonlardan yumuşak ve net tonlara kadar olağanüstü çeşitlilikte geniş bir ton yelpazesi sunar. Arrow-1000NT ayrıca paslanmaz çelik perdeler ve hassas LTD kilitli akort burguları içerir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Neck-Thru |
|---|
| Skala | 25.5" |
|---|
| Gövde Ağacı | Mahogany |
|---|
| Üst Kapak | |
|---|
| Sap Ağacı | 3Pc Maple |
|---|
| Klavye Ağacı | Macassar Ebony |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 300-400mm Compound |
|---|
| Renk | Charcoal Metallic Satin |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Molded |
|---|
| Sap Profili | Extra Thin U |
|---|
| Perdeler | 24 XJ Stainless |
|---|
| Donanım Rengi | Black |
|---|
| Askı Düğmeleri | Standard |
|---|
| Burgular | LTD Locking |
|---|
| Köprü | Recessed Tonepros Locking TOM w/ String Thru |
|---|
| Köprü Manyetiği | Fishman Fluence Modern Humbucker Ceramic Black Direct Mount *(Pull Volume for Voice 2) |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | Fishman Fluence Modern Humbucker Alnico Black Direct Mount *(Pull Volume for Voice 2) |
|---|
| Elektronikler | Active |
|---|
| Kontroller | Volume(Push/Pull)/Toggle Switch |
|---|
| Teller | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
|---|
| Kutu / Kılıf | |
|---|
İncelediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değildir. 'Gelince Haber Ver' linkine tıklayarak ürün stoklarımıza girdiğinde e-posta ile bilgilendirme alabilirsiniz.