ESP LTD Arrow-200 Black Elektro Gitar
Cesur tasarımıyla tamamen benzersiz olan LTD Arrow-200, metal, hard rock ve kalabalığın arasından sıyrılmanın önemli olduğu diğer türler için harika bir gitara sahip olmanın uygun fiyatlı bir yoludur. Arrow-200, harika ses veren ESP LH-150 manyetikleri, LTD by Floyd Rose tremolo sistemi, rahat bir maun gövde ve gül ağacı klavyeli ve 24 ekstra jumbo perdeli üç parçalı akçaağaç sapa sahiptir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Neck |
|---|
| Skala | 25.5" |
|---|
| Gövde Ağacı | Mahogany |
|---|
| Üst Kapak | |
|---|
| Sap Ağacı | 3Pc Maple |
|---|
| Klavye Ağacı | Rosewood |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
|---|
| Renk | BLACK |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Locking |
|---|
| Sap Profili | Thin U |
|---|
| Perdeler | 24 XJ |
|---|
| Donanım Rengi | Black |
|---|
| Askı Düğmeleri | Standard |
|---|
| Burgular | LTD |
|---|
| Köprü | LTD by Floyd Rose |
|---|
| Köprü Manyetiği | ESP LH-150B |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | ESP LH-150N |
|---|
| Elektronikler | Passive |
|---|
| Kontroller | Vol(P/P)/Toggle Switch |
|---|
| Teller | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
|---|
| Kutu / Kılıf | |
|---|
İncelediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değildir. 'Gelince Haber Ver' linkine tıklayarak ürün stoklarımıza girdiğinde e-posta ile bilgilendirme alabilirsiniz.