ESP LTD EC-10 Kit Siyah Elektro Gitar
Gitara yeni başlıyor olsanız bile, EC-10 ile ESP ailesine hemen katılmamanız için hiçbir neden yok. Yeni başlayan elektro gitar oyuncuları için harika bir enstrüman olan EC-10, 24 ekstra jumbo perde ile klavyenin her yerinde akorlara ve gamlara kolayca ulaşmanızı sağlayacak pürüzsüz, rahat, ince U şeklinde akçaağaç bir sapa sahiptir. Oturarak veya ayakta çalmak için uygun, iyi dengelenmiş ve konturlu bir ıhlamur ağacı gövdesine sahiptir. Rock yapmaya hazır olduğunuzda, EC-10'un ESP Designed LH-100 manyetikleri, çalmayı sevdiğiniz her müzik türü için mükemmeldir. Ayrıca, derslere ve arkadaş evlerine gitmeyi kolaylaştıran bir taşıma çantası da içerir. Öğrenmek, jam yapmak, şarkı yazmak ve daha fazlası için EC-10, bugün karşılayabileceğiniz harika bir seçimdir. Siyah, Mavi ve Kırmızı renklerde mevcuttur.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Bolt-On |
|---|
| Skala | 24.75" |
|---|
| Gövde Ağacı | Basswood |
|---|
| Üst Kapak | |
|---|
| Sap Ağacı | Maple |
|---|
| Klavye Ağacı | Engineered Hardwood |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
|---|
| Renk | BLACK |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Molded |
|---|
| Sap Profili | Thin U |
|---|
| Perdeler | 24 XJ |
|---|
| Donanım Rengi | Chrome |
|---|
| Askı Düğmeleri | Standard |
|---|
| Burgular | LTD |
|---|
| Köprü | TOM & Tailpiece |
|---|
| Köprü Manyetiği | ESP LH-100B |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | ESP LH-100N |
|---|
| Elektronikler | Passive |
|---|
| Kontroller | Volume//Tone/Toggle Switch |
|---|
| Teller | (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
|---|
| Kutu / Kılıf | Gigbag |
|---|