ESP LTD EC-1000 Gold Andromeda Solak Elektro Gitar
LTD Deluxe EC-1000 Serisi gitarlar, profesyonel müzisyenlerin bir enstrümanda aradığı tonu, hissiyatı, görünümü ve kaliteyi sunarken, ciddi oyuncular için de yeterince uygun fiyatlı olacak şekilde tasarlanmıştır. LTD Deluxe EC-1000 Gold Andromeda, ışığın farklı açılardan yansımasıyla farklı tonlar yayan, tamamen göz kamaştırıcı bir yanardöner kaplamaya sahiptir. Kaplamasını tamamlayan altın renkli donanımlara sahip bu gitar, Fishman Fluence Modern Humbucker manyetik seti ile birlikte gelir… sapta Alnico, köprüde Seramik manyetikler ve push-pull ses seçimi kontrolü bulunur. Ayrıca 24 ekstra jumbo paslanmaz çelik perdeye ve TonePros kilitli köprü ve kuyruk parçasına sahiptir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Thru |
|---|
| Skala | 24.75" |
|---|
| Gövde Ağacı | Mahogany |
|---|
| Üst Kapak | |
|---|
| Sap Ağacı | 3Pc Mahogany |
|---|
| Klavye Ağacı | Macassar Ebony |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
|---|
| Renk | Gold Andromeda |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Molded |
|---|
| Sap Profili | Thin U |
|---|
| Perdeler | 24 XJ Stainless Steel |
|---|
| Donanım Rengi | Gold |
|---|
| Askı Düğmeleri | Standard |
|---|
| Burgular | LTD Locking |
|---|
| Köprü | TonePros Locking TOM & Tailpiece |
|---|
| Köprü Manyetiği | Fishman Fluence Modern Humbucker Ceramic *(Pull Tone for Voice 2) |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | Fishman Fluence Modern Humbucker Alnico *(Pull Tone for Voice 2) |
|---|
| Elektronikler | Active |
|---|
| Kontroller | Bridge Volume/Neck Volume/Tone(Push/Pull)/Toggle Switch |
|---|
| Teller | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
|---|
| Kutu / Kılıf | |
|---|
İncelediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değildir. 'Gelince Haber Ver' linkine tıklayarak ürün stoklarımıza girdiğinde e-posta ile bilgilendirme alabilirsiniz.