ESP LTD EC-1000 See Thru Purple Sunburst Solak Elektro Gitar
LTD 1000 Serisi gitarlar, profesyonel müzisyenlerin bir enstrümanda ihtiyaç duyduğu tonu, hissiyatı, görünümü ve kaliteyi sunmak üzere tasarlanmıştır. Bu EC-1000, See Thru Purple Sunburst kaplamalı muhteşem bir kapitone akçaağaç üst kısma sahiptir. Herhangi bir müzik türünde profesyonel seviyede performanslar için hazır olan bu gitar, klasik 24,75 inç ölçekte üç parçalı maun sap ve maun gövdeye sahiptir. Macassar abanoz klavyesinde ESP bayrak işlemeleri ve mükemmel uzun ömürlülük ve en pürüzsüz tel bükme deneyimi için 24 ekstra jumbo paslanmaz çelik perde bulunur. Sesi, sapta bobin bölme kontrolü ve bobinlerin ters çevrilmesiyle tek bobinin sapa en yakın olduğu çok yönlü bir EMG 60TW-R ve köprüde agresif bir EMG 81 ile desteklenir. Bu olağanüstü gitarın diğer özellikleri arasında çok katmanlı beyaz kenar şeridi, siyah donanım, LTD kilitli akort burguları ve TonePros kilitli TOM köprü ve kuyruk parçası bulunur.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Thru |
|---|
| Skala | 24.75" |
|---|
| Gövde Ağacı | Mahogany |
|---|
| Üst Kapak | Quilted Maple |
|---|
| Sap Ağacı | 3Pc Mahogany |
|---|
| Klavye Ağacı | Macassar Ebony |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
|---|
| Renk | See Thru Purple Sunburst |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Molded |
|---|
| Sap Profili | Thin U |
|---|
| Perdeler | 24 XJ Stainless |
|---|
| Donanım Rengi | Black |
|---|
| Askı Düğmeleri | Standard |
|---|
| Burgular | LTD Locking |
|---|
| Köprü | TonePros Locking TOM & Tailpiece |
|---|
| Köprü Manyetiği | EMG 81 Brushed Black Chrome |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | EMG 60TW-R Brushed Black Chrome *(Pull Tone for Split) |
|---|
| Elektronikler | Active |
|---|
| Kontroller | Volume/Volume/Tone(Push/Pull)/Toggle Switch |
|---|
| Teller | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
|---|
| Kutu / Kılıf | |
|---|
İncelediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değildir. 'Gelince Haber Ver' linkine tıklayarak ürün stoklarımıza girdiğinde e-posta ile bilgilendirme alabilirsiniz.