ESP LTD EC-256 Black Elektro Gitar
LTD EC-256, üst düzey EC Serisi modellerimizin en havalı özelliklerinin çoğunu alarak, size son derece uygun fiyatlı ve rock yapmaya hazır bir gitar sunuyor. Tüm müzik tarzları ve türleri için mükemmel olan klasik bir şekle sahip olan EC-256, yüksek kaliteli gitarlardan beklediğiniz gibi gövde ve kafa kısmındaki çoklu kenar süslemeleriyle muhteşem görünüyor. EC-256'yı çalmak da bir rüya gibi; en yüksek perdelere hızlı ve kolay erişim sağlayan set-neck yapısıyla öne çıkıyor. EC-256 ayrıca maun gövdeye, rahat ve hızlı üç parçalı ince U şeklinde maun sapa ve bayrak işlemeli gül ağacı klavyeye ve 22 ekstra jumbo perdeye sahip. Bu gitar, tüm müzik türleri için harika bir ton sunan ve ton düğmesindeki push-pull anahtarıyla kontrol edilen coil-splitting özelliğiyle ton esnekliği sağlayan, beğenilen ESP Designed LH-150 humbucking manyetiklere sahip.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Neck |
|---|
| Skala | 24.75" |
|---|
| Gövde Ağacı | Mahogany |
|---|
| Üst Kapak | |
|---|
| Sap Ağacı | 3Pc Mahogany |
|---|
| Klavye Ağacı | Rosewood |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
|---|
| Renk | Black |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Molded |
|---|
| Sap Profili | Thin U |
|---|
| Perdeler | 22 XJ |
|---|
| Donanım Rengi | Gold |
|---|
| Askı Düğmeleri | Standard |
|---|
| Burgular | LTD |
|---|
| Köprü | TOM & Tailpiece |
|---|
| Köprü Manyetiği | ESP LH-150B *(Pull Tone for Split) |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | ESP LH-150N *(Pull Tone for Split) |
|---|
| Elektronikler | Passive |
|---|
| Kontroller | Volume/Volume/Tone(Push/Pull)/Toggle Switch |
|---|
| Teller | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
|---|
| Kutu / Kılıf | |
|---|
İncelediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değildir. 'Gelince Haber Ver' linkine tıklayarak ürün stoklarımıza girdiğinde e-posta ile bilgilendirme alabilirsiniz.