ESP LTD Gary Holt GH-SV Signature Elektro Gitar
Thrash metal dünyasının etkili efsanelerinden Gary Holt, 1981 yılında arkadaşı Kirk Hammett ile birlikte Bay Area grubu Exodus'a katıldı ve o zamandan beri Exodus'un her albümünde müzik yazdı ve çaldı. Gary'nin eşsiz çalma tarzı, onu Slayer'ın son albümleri ve turneleri için ikinci gitarist olarak ideal bir seçim haline getirdi. LTD Signature Series GH-SV modeli, Gary'nin bilinen ve sevilen tüm agresifliğini ve gücünü sunuyor. Bu gitar, ESP'nin beğenilen SV şeklini kullanıyor; V şeklinin bir tarafı diğerinden daha uzun. Gövdenin üst ve arka kısımları düz, saf shredding'in önünde hiçbir engel yok. 24,75 inç ölçekte üretilen GH-SV, üç parçalı ince U şeklinde maun sap ve akçaağaç kaplamalı maun gövdeye sahip, gövdeye entegre sap yapısı sunar. Bu gitarın siyah rengi, gövdedeki çok katmanlı kırmızı kenar şeridi, sap ve kafa kısmındaki kırmızı kenar şeridi, kırmızı manyetik kapakları ve özel kırmızı yazılı LTD logosu ile vurgulanmıştır. Macassar abanoz sapı, sedefli bölünmüş blok kakmalar ve 22 ekstra jumbo paslanmaz çelik perde ile öne çıkar. GH-SV'nin bileşenleri arasında çift kilitli Floyd Rose 1000 tremolo sistemi, Grover akort burguları ve EMG 89R (sap) dahil olmak üzere doğrudan monte edilmiş aktif manyetikler bulunur; bu manyetik, tek bobin tarafını sapa daha yakın tutmak ve en iyi sesi yakalamak için ters bobinlere ve manyetiği bölmek için push-pull kontrolüne sahiptir; köprü pozisyonunda ise agresif bir EMG 81 bulunur. ESP deluxe sert kılıf dahildir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Neck-Thru |
|---|
| Skala | 24.75" |
|---|
| Gövde Ağacı | Mahogany w/ Maple Cap |
|---|
| Üst Kapak | |
|---|
| Sap Ağacı | 3Pc Mahogany |
|---|
| Klavye Ağacı | Macassar Ebony |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
|---|
| Renk | Black |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Locking |
|---|
| Sap Profili | Thin U |
|---|
| Perdeler | 22 XJ Stainless |
|---|
| Donanım Rengi | Black |
|---|
| Askı Düğmeleri | Standard |
|---|
| Burgular | Grover |
|---|
| Köprü | Floyd Rose 1000 |
|---|
| Köprü Manyetiği | EMG 81 Red Direct Mount |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | EMG 89R Red Direct Mount *(Pull Neck Volume for Split) |
|---|
| Elektronikler | Active |
|---|
| Kontroller | Volume/Volume(Push/Pull)/Toggle Switch |
|---|
| Teller | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
|---|
| Kutu / Kılıf | Hardcase |
|---|