ESP LTD H-200FM Dark Brown Sunburst Elektro Gitar
H-200FM, bütçesine uygun olarak yüksek kalite ve çalınabilirlik arayan herkes için mükemmel bir gitardır. Şeffaf Kırmızı ve Koyu Kahverengi Güneş Işığı renk seçenekleriyle alevli akçaağaç üst kapağa sahip olan H-200FM, güzel ve yuvarlak bir ton için sabit sap yapısına sahiptir. Sesi, bir çift ESP Design humbucking manyetik tarafından desteklenir ve sabit köprü, maun gövde, üç parçalı akçaağaç sap ve 24 ekstra jumbo perdeye sahip kavrulmuş jatoba klavye sunar.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Neck |
|---|
| Skala | 25.5" |
|---|
| Gövde Ağacı | Mahogany |
|---|
| Üst Kapak | Flamed Maple |
|---|
| Sap Ağacı | 3Pc Maple |
|---|
| Klavye Ağacı | Roasted Jatoba |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
|---|
| Renk | DARK BROWN SUNBURST |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Molded |
|---|
| Sap Profili | Thin U |
|---|
| Perdeler | 24 XJ |
|---|
| Donanım Rengi | Black |
|---|
| Askı Düğmeleri | Standard |
|---|
| Burgular | LTD |
|---|
| Köprü | LTD Fixed |
|---|
| Köprü Manyetiği | ESP LH-150B |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | ESP LH-150N |
|---|
| Elektronikler | Passive |
|---|
| Kontroller | Volume/Tone(Push/Pull)/Toggle Switch |
|---|
| Teller | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
|---|
| Kutu / Kılıf | |
|---|
İncelediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değildir. 'Gelince Haber Ver' linkine tıklayarak ürün stoklarımıza girdiğinde e-posta ile bilgilendirme alabilirsiniz.