ESP LTD HEX-200 Blks Nergal Signature Elektro Gitar
Behemoth'un solisti ve baş yaratıcı gücü Nergal, 30 yılı aşkın süredir metal müziğin en etkili isimlerinden biri olmuştur. LTD Signature Series HEX-200 ile tüm müzisyenler, onun en sevdiği gitarlardan birinin karanlık, tehditkar ve şeytani estetiğine erişebilecekler. HEX-200, 25,5 inç ölçekte cıvatalı yapıyla oluşturulmuş simetrik V şeklinde bir gövdeye ve maun gövde ile üç parçalı akçaağaç sapa sahiptir. Bu gitarda 24 ekstra jumbo perdeye sahip gül ağacı klavye bulunur ve grubun Opvs Contra Natvram albümünden sanatsal olarak esinlenen özel bir 12. perde kakması dışında herhangi bir işaret bulunmamaktadır. Siyah donanım, LTD tune-o-matic köprü ve gövde içinden geçen teller, LTD akort burguları ve siyah kapaklı ESP Designed ESP LH-301N (sap) ve LH-301B (köprü) pasif manyetikler içerir. Bas-çek ses kontrolü, tek bobinli tonlar için manyetikleri ayırmanıza olanak tanır.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Bolt-On |
|---|
| Skala | 25.5" |
|---|
| Gövde Ağacı | Mahogany |
|---|
| Üst Kapak | |
|---|
| Sap Ağacı | 3Pc Maple |
|---|
| Klavye Ağacı | Rosewood |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
|---|
| Renk | Black Satin |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Molded |
|---|
| Sap Profili | Thin U |
|---|
| Perdeler | 24 XJ |
|---|
| Donanım Rengi | Black |
|---|
| Askı Düğmeleri | Standard |
|---|
| Burgular | LTD |
|---|
| Köprü | TOM w/ String Thru |
|---|
| Köprü Manyetiği | ESP LH-301B *(Pull Volume for Split) |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | ESP LH-301N *(Pull Volume for Split) |
|---|
| Elektronikler | Passive |
|---|
| Kontroller | Volume(Push/Pull)/Toggle Switch |
|---|
| Teller | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
|---|
| Kutu / Kılıf | |
|---|
İncelediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değildir. 'Gelince Haber Ver' linkine tıklayarak ürün stoklarımıza girdiğinde e-posta ile bilgilendirme alabilirsiniz.