ESP LTD JH-600 Jeff Hannemann Signature Siyah Elektro Gitar
Efsanevi thrash metal grubu Slayer'ın baş söz yazarı ve baş gitaristi Jeff Hanneman, dünya çapında binlerce gitaristi etkiledi ve gelecek nesiller boyunca yankılanacak bir sesin yaratılmasına yardımcı oldu. LTD JH-600, Jeff Hanneman'ın vahşi sololarını ve acımasız riflerini ortaya çıkarmak için gereken amansız gücü sağladığı için uzun zamandır en popüler Jeff Hanneman Signature Series gitarı olmuştur. 25,5 inç ölçekte gövdeye entegre sap yapısı, rahat bir kızılağaç gövde ve Jeff'in önceki ESP Custom modellerinin çoğunda kullanılan kırmızı yıldız kakmalarına sahip abanoz klavyeli üç parçalı akçaağaç sap sunar. JH-600 ayrıca, yüksek kaliteli Grover akort burguları, Kahler Hybrid köprü ve agresif bir EMG 85 (sap)/EMG 81 (köprü) aktif manyetik seti de dahil olmak üzere Jeff'in kişisel özelliklerine dayalı bileşenler içerir. Siyah renkte mevcuttur.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Neck-Thru |
|---|
| Skala | 25.5" |
|---|
| Gövde Ağacı | Alder |
|---|
| Üst Kapak | |
|---|
| Sap Ağacı | 3Pc Maple |
|---|
| Klavye Ağacı | Macassar Ebony |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
|---|
| Renk | Black |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Locking |
|---|
| Sap Profili | Extra Thin U |
|---|
| Perdeler | 24 XJ |
|---|
| Donanım Rengi | Black |
|---|
| Askı Düğmeleri | Standard |
|---|
| Burgular | Grover |
|---|
| Köprü | Kahler Hybrid |
|---|
| Köprü Manyetiği | EMG 81 Black |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | EMG 85 Black |
|---|
| Elektronikler | Active |
|---|
| Kontroller | Volume/Tone/Toggle Switch |
|---|
| Teller | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
|---|
| Kutu / Kılıf | Hardcase |
|---|