ESP LTD James Hetfield Signature Iron Cross Snow White Elektro Gitar
LTD Iron Cross, Metallica'nın solisti ve her türden müzikte dünyanın en saygın ritim gitaristlerinden biri olan James Hetfield'ın imza serisi modelidir. Iron Cross, James'in kişisel özel enstrüman tasarımına dayanmaktadır ve maun gövde ile akçaağaç kaplama, üç parçalı maun sap, abanoz klavye ve 12. perdede Demir Haç kakması bulunan 22 ekstra jumbo perdeye sahiptir. LTD Iron Cross, James'in kendi EMG JH SET aktif manyetikleriyle güçlendirilmiştir ve TonePros kilitli TOM köprü ve kuyruk parçası içerir. Siyah şerit grafiği ve demir haç detayıyla birlikte Kar Beyazı kaplama seçeneğiyle mevcuttur.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Neck |
|---|
| Skala | 24.75" |
|---|
| Gövde Ağacı | Mahogany |
|---|
| Üst Kapak | Maple |
|---|
| Sap Ağacı | 3Pc Mahogany |
|---|
| Klavye Ağacı | Macassar Ebony |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
|---|
| Renk | Snow White w/ Black Stripes |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Molded |
|---|
| Sap Profili | Thin U |
|---|
| Perdeler | 22 XJ |
|---|
| Donanım Rengi | Black |
|---|
| Askı Düğmeleri | Standard |
|---|
| Burgular | LTD Locking |
|---|
| Köprü | TonePros Locking TOM & Tailpiece |
|---|
| Köprü Manyetiği | EMG JH ‘HET’ Set Brushed Black Chrome |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | EMG JH ‘HET’ Set Brushed Black Chrome |
|---|
| Elektronikler | Active |
|---|
| Kontroller | Volume/Volume/Tone/Toggle Switch |
|---|
| Teller | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
|---|
| Kutu / Kılıf | Hardcase |
|---|
İncelediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değildir. 'Gelince Haber Ver' linkine tıklayarak ürün stoklarımıza girdiğinde e-posta ile bilgilendirme alabilirsiniz.