ESP LTD James Hetfield Signature Snakebyte Snow White Elektro Gitar
LTD Snakebyte, Metallica'nın solisti ve her türden müzikte dünyanın en saygın ritim gitaristlerinden biri olan James Hetfield'ın imza serisi modelidir. Snakebyte, James'in kendi orijinal tasarımına dayanarak yaratılmıştır. 24,75 inç ölçekli, maun gövdeli ve üç parçalı maun saplı, abanoz klavyeli ve 12. perdede yılan kakmalı 22 ekstra jumbo perdeye sahiptir. LTD Snakebyte, James'in kendi EMG JH SET aktif manyetikleriyle donatılmıştır ve TonePros kilitli TOM köprü ve kuyruk parçası içerir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Neck |
|---|
| Skala | 24.75" |
|---|
| Gövde Ağacı | Mahogany |
|---|
| Üst Kapak | |
|---|
| Sap Ağacı | 3Pc Mahogany |
|---|
| Klavye Ağacı | Macassar Ebony |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
|---|
| Renk | Snow White |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Molded |
|---|
| Sap Profili | Thin U |
|---|
| Perdeler | 22 XJ |
|---|
| Donanım Rengi | Black |
|---|
| Askı Düğmeleri | Standard |
|---|
| Burgular | LTD Locking |
|---|
| Köprü | TonePros Locking TOM & Tailpiece |
|---|
| Köprü Manyetiği | EMG JH ‘HET’ Set Brushed Black Chrome |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | EMG JH ‘HET’ Set Brushed Black Chrome |
|---|
| Elektronikler | Active |
|---|
| Kontroller | Volume/Volume/Toggle Switch |
|---|
| Teller | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
|---|
| Kutu / Kılıf | Hardcase |
|---|
İncelediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değildir. 'Gelince Haber Ver' linkine tıklayarak ürün stoklarımıza girdiğinde e-posta ile bilgilendirme alabilirsiniz.