ESP LTD KH-202 Kirk Hammett Signature Elektro Gitar
LTD Kirk Hammett Signature Serisi'ndeki en uygun fiyatlı gitarımız olmasına rağmen, KH-202 yine de tamamen rock yapmaya hazır. Metallica'nın baş gitaristinin etkileyici sololarını ve ağır rifflerini takdir eden herkes için KH-202 tam aradıkları şey. Cıvatalı yapıya, ıhlamur ağacı gövdeye, ekstra ince U şeklinde akçaağaç sapa, 24 ekstra jumbo perdeye sahip gül ağacı klavyeye ve Kirk'ün kurukafa ve kemik işlemelerine, ayrıca Floyd Rose Special köprüye ve ESP Designed LH-301 manyetiklere sahip. Siyah renkte mevcuttur.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Bolt-On |
|---|
| Skala | 25.5" |
|---|
| Gövde Ağacı | Basswood |
|---|
| Üst Kapak | |
|---|
| Sap Ağacı | Maple |
|---|
| Klavye Ağacı | Rosewood |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
|---|
| Renk | Black |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Locking |
|---|
| Sap Profili | Extra Thin U |
|---|
| Perdeler | 24 XJ |
|---|
| Donanım Rengi | Black |
|---|
| Askı Düğmeleri | Standard |
|---|
| Burgular | LTD |
|---|
| Köprü | Floyd Rose Special |
|---|
| Köprü Manyetiği | ESP LH-301B |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | ESP LH-301N |
|---|
| Elektronikler | Passive |
|---|
| Kontroller | Volume/Volume/Tone/3-Way Switch |
|---|
| Teller | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
|---|
| Kutu / Kılıf | |
|---|