ESP LTD Kirk Hammett Signature KH-V Metalik Gold Elektro Gitar
Tüm zamanların en büyük heavy metal grubu Metallica'nın baş gitaristi Kirk Hammett, son 40 yılı aşkın süredir nesiller boyu müzisyene ilham kaynağı olmuştur. Kirk'ün soloları, Metallica'nın baskın sesinin önemli bir parçasıdır ve on yıllardır her ihtiyacını karşılayan gitarlar üretmek için ESP'ye güvenmektedir. LTD KH-V, Kirk Hammett Signature Serisi'nin en yeni üyesidir. Üç farklı versiyonda mevcuttur: Siyah donanım ve siyah pickguard'lı Siyah Parıltılı; altın donanım ve altın pickguard'lı Kırmızı Parıltılı; ve altın donanım ve krem pickguard'lı Metalik Altın. KH-V, ekstra ince U şeklinde üç parçalı akçaağaç sap ve 25,5 inç ölçekli korina gövdeye sahip, gövdeye entegre sap yapısı sunar. Macassar abanoz klavyesinde sedefli dalga işlemeleri ve 24 ekstra jumbo perde bulunur. KH-V'nin sesi, Kirk'ün imzası olan EMG Bone Breaker manyetikleri ile desteklenir; BB-B seramik köprü ve BB-N alnico 5 sap manyetikleri, tek bir düğmeyle net, ezici sololar veya yumuşak, yuvarlak ritim tonları sağlar. KH-V'nin kontrolleri arasında ses seviyesi, ton ve üç yollu manyetik seçici bulunur. Diğer profesyonel özellikler arasında, gövdeden geçen tellere sahip TonePros köprü ve LTD kilitli akort burguları yer alır.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Neck-Thru |
|---|---|
| Skala | 25.5" |
| Gövde Ağacı | Korina |
| Üst Kapak | |
| Sap Ağacı | 3pc Maple |
| Klavye Ağacı | Macassar Ebony |
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
| Renk | Metallic Gold |
| Eşik Genişliği | 42mm |
| Eşik Tipi | Molded |
| Sap Profili | Extra Thin U |
| Perdeler | 24 XJ |
| Donanım Rengi | Gold |
| Askı Düğmeleri | Standard |
| Burgular | LTD Locking |
| Köprü | TonePros Locking TOM w/ String Thru |
| Köprü Manyetiği | EMG Bone Breaker |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | EMG Bone Breaker |
| Elektronikler | |
| Kontroller | Volume / Tone / 3-way toggle |
| Teller | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
| Kutu / Kılıf | Hardcase |





























































