ESP LTD M-1000HT Black Natural Fade Elektro Gitar
LTD 1000 Serisi gitarlar, profesyonel müzisyenlerin bir enstrümanda aradığı tonu, hissiyatı, görünümü ve kaliteyi sunmak üzere tasarlanmıştır. LTD M Serisi her zaman shred gitaristleri için tasarlanmış gitarlar olmuştur ve bunun en iyi örneklerinden biri de hızlı ve son derece çalınabilir M-1000HT ve yedi telli M-1007HT'de bulunur. Gövdeye entegre sap yapısı ve ekstra ince U şeklinde üç parçalı akçaağaç sapı (üstün hızlı çalınabilirlik için arka tarafında doğal saten kaplama bulunur) ile M-1000HT ve M-1007HT, M Serisi performansını Hipshot sabit köprü ve gövdeye entegre tel tasarımının stabilitesiyle birleştirmek isteyen oyuncular için mükemmeldir. Ayrıca, ikinci seslendirmeyi etkinleştirmek için push-pull kontrolüne sahip, doğrudan monte edilmiş Fishman Fluence Modern Humbucker'lar (sap pozisyonunda Alnico, köprüde Seramik) ile mükemmel ton ve ses esnekliği elde edersiniz.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Neck-Thru |
|---|
| Skala | 25.5" |
|---|
| Gövde Ağacı | Alder |
|---|
| Üst Kapak | Burled Poplar |
|---|
| Sap Ağacı | 3Pc Maple |
|---|
| Klavye Ağacı | Macassar Ebony |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 300-400mm Compound |
|---|
| Renk | Black Natural Fade |
|---|
| Eşik Genişliği | 43mm |
|---|
| Eşik Tipi | Molded |
|---|
| Sap Profili | Extra Thin U |
|---|
| Perdeler | 24 XJ Stainless |
|---|
| Donanım Rengi | Black |
|---|
| Askı Düğmeleri | Standard |
|---|
| Burgular | LTD Locking |
|---|
| Köprü | Hipshot Fixed w/ String Thru |
|---|
| Köprü Manyetiği | Fishman Fluence Modern Humbucker Ceramic Black Direct Mount *(Pull Tone for Voice 2) |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | Fishman Fluence Modern Humbucker Alnico Black Direct Mount *(Pull Tone for Voice 2) |
|---|
| Elektronikler | Active |
|---|
| Kontroller | Volume/Tone(Push/Pull)/3-Way Switch |
|---|
| Teller | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
|---|
| Kutu / Kılıf | |
|---|
İncelediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değildir. 'Gelince Haber Ver' linkine tıklayarak ürün stoklarımıza girdiğinde e-posta ile bilgilendirme alabilirsiniz.