ESP LTD MH-10 KIT Elektro Gitar
LTD 10 Serisi, yeni başlayanlar ve bütçesi kısıtlı olan ancak yine de parasının karşılığını fazlasıyla veren sağlam bir enstrüman isteyen oyuncular için tasarlanmıştır. MH-10, hem mükemmel bir başlangıç gitarı hem de taşıma çantası içerir, böylece enstrümanınızı derslere veya arkadaşlarınızın evlerine eğlenceli müzik seanslarına götürebilirsiniz. MH-10, 24 ekstra jumbo perde ile klavyenin her yerinde akorlara ve gamlara kolayca ulaşmanızı sağlayacak pürüzsüz, rahat, ince U şeklinde akçaağaç bir sapa sahiptir. Oturarak veya ayakta çalmak için uygun, iyi dengelenmiş ve konturlu bir ıhlamur ağacı gövdesine sahiptir. Rock yapmaya hazır olduğunuzda, MH-10'un ESP Designed manyetikleri, çalmayı sevdiğiniz her müzik türü için mükemmeldir. Siyah renkte mevcuttur.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Bolt-On |
|---|
| Skala | 25.5" |
|---|
| Gövde Ağacı | Basswood |
|---|
| Üst Kapak | |
|---|
| Sap Ağacı | Maple |
|---|
| Klavye Ağacı | Engineered Hardwood |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
|---|
| Renk | BLACK |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Molded |
|---|
| Sap Profili | Thin U |
|---|
| Perdeler | 24 XJ |
|---|
| Donanım Rengi | Chrome |
|---|
| Askı Düğmeleri | Standard |
|---|
| Burgular | LTD |
|---|
| Köprü | TOM w/ String Thru |
|---|
| Köprü Manyetiği | ESP LH-100B |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | ESP LH-100N |
|---|
| Elektronikler | Passive |
|---|
| Kontroller | Volume/Tone/3-Way Switch |
|---|
| Teller | (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
|---|
| Kutu / Kılıf | Gigbag |
|---|