ESP LTD MH-200 Siyah Elektro Gitar
MH-200, ESP Horizon'ın kavisli üst kısmını M Serisinin agresif tasarım unsurlarıyla birleştirerek uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli bir enstrüman sunuyor. Maun gövde, akçaağaç sap ve gül ağacı klavye ile 24 ekstra jumbo perdeye sahip, cıvatalı bir yapıya sahiptir. Siyah renkte sunulan MH-200, LTD by Floyd Rose tremolo ve güçlü, vurucu ESP Designed manyetiklere sahiptir.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Bolt-On |
|---|
| Skala | 25.5" |
|---|
| Gövde Ağacı | Mahogany |
|---|
| Üst Kapak | |
|---|
| Sap Ağacı | Maple |
|---|
| Klavye Ağacı | Rosewood |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
|---|
| Renk | Black |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Locking |
|---|
| Sap Profili | Thin U |
|---|
| Perdeler | 24 XJ |
|---|
| Donanım Rengi | Black |
|---|
| Askı Düğmeleri | Standard |
|---|
| Burgular | LTD |
|---|
| Köprü | FR by Floyd Rose |
|---|
| Köprü Manyetiği | ESP LH-150B *(Pull Tone for Split) |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | ESP LH-150N *(Pull Tone for Split) |
|---|
| Elektronikler | Passive |
|---|
| Kontroller | Volume/Tone(Push/Pull)/Toggle Switch |
|---|
| Teller | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
|---|
| Kutu / Kılıf | |
|---|