ESP LTD SN-1000 Evertune Charcoal Metallic Satin Elektro Gitar
LTD 1000 Serisi gitarlar, profesyonel müzisyenlerin bir enstrümanda ihtiyaç duyduğu tonu, hissiyatı, görünümü ve kaliteyi sunmak üzere tasarlanmıştır. SN-1000 EverTune, yenilikçi EverTune sabit gerilim köprü sistemini SN Serisi gitarlarda ilk kez sunduğumuz modeldir ve neredeyse her koşulda mükemmel akort ve entonasyon sağlar. Bu klasik H/S/S cıvatalı gitar, kömür metalik saten kaplamasıyla muhteşem görünüyor; kızılağaç gövdesi ve maksimum hız ve konfor için bileşik yarıçaplı kavrulmuş akçaağaç sapı bulunuyor. Macassar abanoz klavyesinde 22 adet ekstra jumbo paslanmaz çelik perde, sedef noktalı kakmalar bulunur ve 17-22. perdeler arasında oyukludur. Uyumlu kaplamalı kafa kısmı gibi estetik detaylar bu gitara birinci sınıf bir görünüm kazandırıyor. Üst düzey bileşenler arasında siyah kemik eşik, Grover akort burguları, fırçalanmış siyah pickguard, ses ve ton kontrolleri, 5 yollu manyetik seçici ve daha fazla ton seçeneği sunmak için Japon Snapper modellerimizden özel bir mini toggle switch bulunur. SN-1000 EverTune'daki manyetikler, sap ve orta pozisyonlarda iki adet Seymour Duncan Hot Strat tek bobinli manyetik ve köprüde yüksek çıkışlı bir Seymour Duncan Pegasus'tur.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Bolt-On |
|---|
| Skala | 25.5" |
|---|
| Gövde Ağacı | Alder |
|---|
| Üst Kapak | |
|---|
| Sap Ağacı | Roasted Maple |
|---|
| Klavye Ağacı | Macassar Ebony |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 300-400mm Compound |
|---|
| Renk | Charcoal Metallic Satin |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Black Bone |
|---|
| Sap Profili | Thin U |
|---|
| Perdeler | 22 XJ Stainless *(Scalloped from 17-22) |
|---|
| Donanım Rengi | Black |
|---|
| Askı Düğmeleri | Standard |
|---|
| Burgular | Grover |
|---|
| Köprü | EverTune (F Model) |
|---|
| Köprü Manyetiği | Seymour Duncan Pegasus |
|---|
| Orta Manyetik | Seymour Duncan Hot Strat |
|---|
| Sap Manyetiği | Seymour Duncan Hot Strat |
|---|
| Elektronikler | Passive |
|---|
| Kontroller | Volume/Tone/5-Way Switch/Mini Toggle Switch |
|---|
| Teller | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
|---|
| Kutu / Kılıf | |
|---|