ESP LTD Viper 256 Olympic White Elektro Gitar
LTD 256 serisindeki tüm gitarlar gibi, Viper-256 da makul fiyat etiketine göre beklentilerinizin çok ötesinde bir performans sunuyor. Olağanüstü çift boynuzlu tasarımıyla ESP Viper şeklini kullanan Viper-256, 24,75 inç ölçekte geleneksel set-neck yapısına sahip. Maun gövdeyi ince, U şeklinde üç parçalı maun sapla birleştiriyor. Kavrulmuş jatoba klavyesinde sedefli ESP bayrak işlemeleri ve 22 ekstra jumbo perde bulunuyor; bu tasarım, sap manyetiği için en uygun noktayı en üst düzeye çıkarıyor. Viper-256'nın bileşenleri arasında siyah çok katmanlı pickguard, LTD akort burguları, kuyruk parçalı TOM köprü ve ton düğmesinde bobin bölme için push-pull kontrolü bulunan güçlü ESP LH-150 humbucking manyetikler yer alıyor.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Neck |
|---|
| Skala | 24.75" |
|---|
| Gövde Ağacı | Mahogany |
|---|
| Üst Kapak | |
|---|
| Sap Ağacı | 3Pc Mahogany |
|---|
| Klavye Ağacı | Rosewood |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
|---|
| Renk | Olympic White |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Molded |
|---|
| Sap Profili | Thin U |
|---|
| Perdeler | 22 XJ |
|---|
| Donanım Rengi | Black |
|---|
| Askı Düğmeleri | Standard |
|---|
| Burgular | LTD |
|---|
| Köprü | TOM & Tailpiece |
|---|
| Köprü Manyetiği | ESP LH-150B *(Pull Tone for Split) |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | ESP LH-150N *(Pull Tone for Split) |
|---|
| Elektronikler | Passive |
|---|
| Kontroller | Volume/Tone(Push/Pull)/Toggle Switch |
|---|
| Teller | D'Addario EXL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
|---|
| Kutu / Kılıf | |
|---|