Nux MIGHTY 20 MKII Elektro Gitar Amfisi
11.057,00 TL
1.382,13 TL 'den başlayan taksitlerle
Ürün Kodu : MIGHTY20MKII
PAYLAŞ :
Yenilenen Mükemmellik
Pedal Dostu Tasarım
Bu yapı sayesinde pedallarınızın karakteri korunur ve saf, renksiz ton doğrudan hoparlöre iletilir.
NUX Custom G8-20W Hoparlör
8 inç boyutunda, 4 ohm empedanslı ve 20 watt gücündeki NUX Custom G8-20W hoparlör, dengeli orta frekanslar, güçlü baslar ve net tizler sunar.
TS/AC-HD White-Box Amfi Modelleme
Geniş Efekt Seçkisi
Efekt zinciri serbestçe sıralanabilir ve her müzikal tarza uygun özgün tonlar oluşturulabilir.
PRO SCENES ile 7 Preset
Bu özellik, canlı performanslarda kesintisiz ve profesyonel bir deneyim sağlar.
Bluetooth & Yazılım Desteği
Dahil edilen NUX NBT-1 Bluetooth Modülü ile Bluetooth MIDI ve ses akışı desteklenir.
Özellikler
  • 20 watt modelleme gitar amfisi
  • TS/AC-HD White-Box Amfi Modelleme algoritması
  • Pedal dostu tasarım
  • 7 preset ve PRO SCENE desteği
  • GATE, COMP, EFX, AMP, EQ, MOD, DLY, RVB efekt blokları
  • Her preset için Patch Level ayarı
  • Davul makinesi ve 60 saniyelik looper
  • MightyAmp™ mobil uygulaması ve Mighty Editor™ yazılımı
  • Dahil NBT-1 Bluetooth MIDI & Audio Modülü
Teknik Özellikler
Giriş Empedansı 1 MΩ
AUX Girişi Empedansı 9.1 kΩ
Kulaklık Çıkışı 280 mW + 280 mW (33 Ω)
Örnekleme Hızı 48 kHz / 32-bit
Sistem Gecikmesi 1.42 ms
Hoparlör 8" / 4 Ω / 20 W
Boyutlar 380 × 186 × 340 mm