Nux Mighty 60 MKII Elektro Gitar Amfisi
17.813,00 TL
2.226,63 TL 'den başlayan taksitlerle
Ürün Kodu : MIGHTY60MKII
PAYLAŞ :
Güç ve Performans
TS/AC-HD White-Box Amfi Modelleme
Efektler & Sinyal Yolu
Preset & Pro Scenes
Bluetooth & Uygulama Desteği
Bağlantılar & Kayıt
Looper & Davul Makinesi
Özellikler
Güç 60W (0.5W / 5W / 60W ayarlanabilir)
Amfi Modelleri 21 model
Efektler 43 efekt, tamamen yönlendirilebilir
Hoparlör NUX Custom 12"
Preset 7 preset / preset başına 3 Pro Scene
Looper 30 saniye + davul makinesi
Uygulama Mighty Amp™ & Mighty Editor™
Teknik Özellikler
Çıkış Gücü 60W
Örnekleme 48kHz / 32-bit
Sistem Gecikmesi 1.42 ms
Kulaklık Çıkışı 90mW + 90mW @33Ω