
Yamaha DTX562K Dijital Davul
Yamaha DTX562K, beklediğiniz elektronik davul seti olabilir... Önceki modele göre iki kat ROM ve 250'den fazla sese sahip olan DTX500 en iyi VST geliştiricilerinden DTX için optimize edilmiş yeni davul ve zil örneklerini içerir. Davul vuruşlarınızı analiz etmek için tescilli lazer teknolojisi kullanılarak tetikleme ayarları hassas bir şekilde ayarlanan davulda, zil susturma, doğal zil sesleri, daha yumuşak trampet sesleri gibi üst düzey davullarda olan özellikler elde ederseniz. Böylece kitler çalım tarzınızın her nüansına yanıt verir. Yeni tasarım çok yönlü tetikleme ve yükseltme seçenekleri sunuyor. Akustik davul donanımınızla birlikte "hibrit" kullanım için mükemmel olarak padleri, USB ile PC'nize veya MAC'inize bağlama özellikleri içerir.
TEKNİK ÖZELLİKLER
| SNARE TRIGGER | 8" DTX-Pad - 3 Zone |
| TOM 1 TRIGGER | 7" Monaural DTX-Pad - 1 Zone |
| TOM 2 TRIGGER | 7" Monaural DTX-Pad - 1 Zone |
| FLOOR TOM TRIGGER | 7" Monaural DTX-Pad - 1 Zone |
| KICK TRIGGER | Yamaha KP65 |
| HI-HAT TRIGGER | 13" - 2 Zone (Real Hi-Hat) |
| CRASH TRIGGER | 13" - 3 Zone |
| RIDE TRIGGER | 13" - 3 Zone |
| RACK | Dahil |
| GENİŞLETİLEBİLİRLİK | +4 Pad |
| POLİFONİ | 32 |
| SES SAYISI | 50 Kit + 427 Ses |
| GİRİŞLER | DC, AUX |
| ÇIKIŞLAR | Line Out, USB to Host, 1x Kulaklık |
| KICK PEDALI | Dahil Değil |
| KULAKLIK | Dahil |
| TABURE | Dahil Değil |
İncelediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değildir. 'Gelince Haber Ver' linkine tıklayarak ürün stoklarımıza girdiğinde e-posta ile bilgilendirme alabilirsiniz.