ESP LTD Arrow-200 Military Green Satin Elektro Gitar
Eğer ESP Arrow'un cesur, köşeli şekline sahip bir gitar arıyorsanız ve bütçenize uygun bir fiyat aralığında kalmak istiyorsanız, LTD Arrow-200 harika bir seçenek. Bu gitar, en yüksek perdelere kolay erişim için set-neck tasarımına sahip. Ayrıca, en etkileyici solo performanslarınız için LTD by Floyd Rose tremolo sistemi sunuyor. Arrow-200, uyumlu kaplamalı ters kafa kısmına, gül ağacı klavyeli üç parçalı akçaağaç sapa ve üçgen beyaz sedef kakmalara sahip. Siyah kapaklı ESP LH-301 manyetikler, rock ve metal türleri için mükemmel.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Neck |
|---|
| Skala | 25.5" |
|---|
| Gövde Ağacı | Mahogany |
|---|
| Üst Kapak | |
|---|
| Sap Ağacı | 3Pc Maple |
|---|
| Klavye Ağacı | Rosewood |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
|---|
| Renk | Military Green Satin |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Locking |
|---|
| Sap Profili | Thin U |
|---|
| Perdeler | 24 XJ |
|---|
| Donanım Rengi | Black |
|---|
| Askı Düğmeleri | Standard |
|---|
| Burgular | LTD |
|---|
| Köprü | FR by Floyd Rose |
|---|
| Köprü Manyetiği | ESP LH-301B *(Pull Volume for Split) |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | ESP LH-301N *(Pull Volume for Split) |
|---|
| Elektronikler | Passive |
|---|
| Kontroller | Volume(Push/Pull)/Toggle Switch |
|---|
| Teller | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
|---|
| Kutu / Kılıf | |
|---|