ESP LTD EC-1000 Vintage Black Duncan Elektro Gitar
LTD EC-1000 Serisi gitarlar, profesyonel müzisyenlerin bir enstrümanda ihtiyaç duyduğu tonu, hissiyatı, görünümü ve kaliteyi, aynı zamanda ortalama müzisyenlerin de karşılayabileceği fiyatlarla sunmak üzere tasarlanmıştır. EC-1000 VB Duncan, inanılmaz görünümü ve mükemmel performansının birleşimi sayesinde sürekli olarak en popüler gitarlardan biridir. Vintage görünümlü gövde/sap/kafa kenar süslemesi ve altın renkli donanım sunar ve LTD kilitli akort burguları, TonePros kilitli TOM köprü ve kuyruk parçası ve klasik Seymour Duncan JB/'59 pasif manyetikler gibi birinci sınıf bileşenler içerir. Ayrıca maun gövde, 3 parçalı maun sap ve 24 perdeli Macassar abanoz klavye ile set-thru yapıya sahiptir. Vintage Siyah kaplama seçeneğiyle mevcuttur.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Set-Thru |
|---|
| Skala | 24.75" |
|---|
| Gövde Ağacı | Mahogany |
|---|
| Üst Kapak | |
|---|
| Sap Ağacı | 3Pc Mahogany |
|---|
| Klavye Ağacı | Macassar Ebony |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
|---|
| Renk | Vintage Black |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Molded |
|---|
| Sap Profili | Thin U |
|---|
| Perdeler | 24 XJ Stainless |
|---|
| Donanım Rengi | Gold |
|---|
| Askı Düğmeleri | Standard |
|---|
| Burgular | LTD Locking |
|---|
| Köprü | TonePros Locking TOM & Tailpiece |
|---|
| Köprü Manyetiği | Seymour Duncan JB *(Pull Tone for Split) |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | Seymour Duncan '59 *(Pull Tone for Split) |
|---|
| Elektronikler | Passive |
|---|
| Kontroller | Volume/Volume/Tone(Push/Pull)/Toggle Switch |
|---|
| Teller | D'Addario XL110 (.010/.013/.017/.026/.036/.046) |
|---|
| Kutu / Kılıf | |
|---|
İncelediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değildir. 'Gelince Haber Ver' linkine tıklayarak ürün stoklarımıza girdiğinde e-posta ile bilgilendirme alabilirsiniz.