42.746,00 TL
5.343,25 TL
'den başlayan taksitlerle
Ürün Kodu
:
LGHSV200BLK
Marka
:
ESP LTD
Thrash metalin kökenlerinde Gary Holt'tan daha büyük bir etkiye sahip olan çok az gitarist vardır. 1981'de arkadaşı Kirk Hammett ile birlikte Bay Area grubu Exodus'a katılan Gary, Exodus'un bugüne kadar çıkardığı her albümde şarkı yazdı ve çaldı. Slayer, son albümleri ve turneleri için ikonik gitarist Jeff Hanneman'ın yerini dolduracak nitelikli birine ihtiyaç duyduğunda, Gary açık ara en uygun seçimdi. LTD SV GH-200, daha fazla oyuncunun Gary'nin LTD GH-SV'sinin görünümüne daha uygun bir fiyatla sahip olmasını sağlıyor. Bu gitar, üst düzey versiyonuyla aynı havalı ESP SV gövde şeklini, siyah kaplamayı ve kırmızı çoklu kenar şeridini sunuyor. GH SV-200, maun gövde ve üç parçalı maun sapa sahip, 24,75 inç ölçekli, cıvatalı bağlantı yapısına sahip, sedefli bölünmüş blok kakmalı ve 22 ekstra jumbo perdeye sahip sağlam bir özellik setine sahiptir. Siyah donanımı ve bileşenleri arasında Floyd Rose Special çift kilitli tremolo, LTD akort burguları ve kırmızı kapaklı, doğrudan monte edilmiş yüksek çıkışlı ESP LH-301 manyetikler bulunur; bu da mükemmel ton netliği, dengeli tizler ve baslar ve üstün artikülasyon sunar.
| Gövde Yapısı | Bolt-On |
|---|---|
| Skala | 24.75" |
| Gövde Ağacı | Mahogany |
| Üst Kapak | |
| Sap Ağacı | 3Pc Mahogany |
| Klavye Ağacı | Rosewood |
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
| Renk | Black |
| Eşik Genişliği | 42mm |
| Eşik Tipi | Locking |
| Sap Profili | Thin U |
| Perdeler | 22 XJ |
| Donanım Rengi | Black |
| Askı Düğmeleri | Standard |
| Burgular | LTD |
| Köprü | Floyd Rose Special |
| Köprü Manyetiği | ESP LH-301B Red Direct Mount |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | ESP LH-301N Red Direct Mount *(Pull Neck Volume for Split) |
| Elektronikler | Active |
| Kontroller | Volume/Volume(Push/Pull)/Toggle Switch |
| Teller | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Kutu / Kılıf |