ESP LTD KH-602 Kirk Hammett Signature Elektro Gitar
LTD KH-602, üst düzey kuzeni ESP KH-2'nin sunduğu hemen hemen her şeyi, daha fazla müzisyenin karşılayabileceği bir fiyata sunan bir Kirk Hammett Signature Series gitarıdır. İşte özellikleri: KH-602, rahat bir kızılağaç gövdeye, üç parçalı ekstra ince U şeklinde akçaağaç sapa, 24 ekstra jumbo perdeye ve Kirk'ün kafatası ve kemik işlemelerine sahip makassar abanoz klavyeye ve Floyd Rose köprü ile bir dizi EMG Kirk Hammett Bone Breaker Signature manyetiklere sahip, gövdeye entegre sap yapısına sahiptir. Profesyonel kayıt ve canlı performans için tasarlanmış güçlü bir gitardır ve yoğun müzik yapan her ciddi müzisyen için mükemmeldir. Siyah renkte ve sol el versiyonunda mevcuttur.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Neck-Thru |
|---|
| Skala | 25.5" |
|---|
| Gövde Ağacı | Alder |
|---|
| Üst Kapak | |
|---|
| Sap Ağacı | 3Pc Maple |
|---|
| Klavye Ağacı | Macassar Ebony |
|---|
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
|---|
| Renk | Black |
|---|
| Eşik Genişliği | 42mm |
|---|
| Eşik Tipi | Locking |
|---|
| Sap Profili | Extra Thin U |
|---|
| Perdeler | 24 XJ |
|---|
| Donanım Rengi | Black |
|---|
| Askı Düğmeleri | Standard |
|---|
| Burgular | LTD |
|---|
| Köprü | Floyd Rose 1000 |
|---|
| Köprü Manyetiği | EMG KH Bone Breaker Set |
|---|
| Orta Manyetik | |
|---|
| Sap Manyetiği | EMG KH Bone Breaker Set |
|---|
| Elektronikler | Active |
|---|
| Kontroller | Volume/Volume/Tone/3-Way Switch |
|---|
| Teller | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
|---|
| Kutu / Kılıf | Hardcase |
|---|