ESP LTD White Zombie Kirk Hammett Signature Elektro Gitar
Kirk'ün en yeni imzalı modeli, aynı adı taşıyan klasik Bela Lugosi korku filminden esinlenilmiş sanat eserleriyle süslenmiş, Kirk'ün kendi gitarının bir kopyası olan LTD KH-WZ White Zombie'dir. Gitar, kızılağaç gövde, akçaağaç sap, yarasa ve örümcek kakmalı makassar abanoz klavye, Floyd Rose köprü ve EMG aktif manyetiklere sahiptir. Her gitar, Tombstone Case Company'den özel grafikli, tam oturan bir kılıfla birlikte gelir. Bela Lugosi adı ve görseli © ve ™ 2014 Bela G. Lugosi, Inc. Tüm Hakları Saklıdır.
Teknik Özellikler
| Gövde Yapısı | Bolt-On |
|---|---|
| Skala | 25.5" |
| Gövde Ağacı | Alder |
| Üst Kapak | |
| Sap Ağacı | 3Pc Maple |
| Klavye Ağacı | Macassar Ebony |
| Klavye Yarıçapı | 350mm |
| Renk | Black w/ Graphic |
| Eşik Genişliği | 42mm |
| Eşik Tipi | Locking |
| Sap Profili | Thin U |
| Perdeler | 24 XJ |
| Donanım Rengi | Black |
| Askı Düğmeleri | Standard |
| Burgular | LTD |
| Köprü | Floyd Rose 1000 |
| Köprü Manyetiği | EMG KH Bone Breaker Set |
| Orta Manyetik | |
| Sap Manyetiği | EMG KH Bone Breaker Set |
| Elektronikler | Active |
| Kontroller | Volume/Tone/3-Way Switch |
| Teller | D'Addario XL120 (.009/.011/.016/.024/.032/.042) |
| Kutu / Kılıf | Hardcase |






























































